A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» Тетіївської міської ради

Відновлення медичних послуг для жителів віддалених громад.

Дата: 19.01.2024 16:14
Кількість переглядів: 16

Тетіївська громада в рамках проєкту "Інновації для подолання епідемії ВІЛ" (USAID) буде впроваджувати напрямок відновлення медичних послуг.

У партнерстві з місцевою владою та неурядовими організаціями планується надавати можливість жителям віддалених громад своєчасно отримувати медичну і психологічну допомогу та ліки.

Не менш важливою для людей є можливість пройти скринінги на неінфекційні захворювання, такі як цукровий діабет, серцево-судинні хвороби тощо.

Одним із ключових етапів впровадження нового напрямку проєкту є створення мобільних медичних команд на базі неурядових організацій, які будуть:

1️⃣ Надавати медичні та психосоціальні послуги населенню обраних громад.

2️⃣ Профілактувати неінфекційні та інфекційні захворювання, проводити вакцинацію.

3️⃣ Виявляти пацієнтів з НІЗ та надавати їм необхідну медичну допомогу.

4️⃣ Перенаправляти пацієнтів до інших служб та забезпечувати їх супровід.

Крім цього, планується створення мобільних аптечних пунктів, кабінетів надання психологічної допомоги онлайн, послуги транспортування пацієнтів до медичних закладів тощо.

Мобільна медична команда розпочала працювати 27 грудня і провела роботу у селах Теліжинці, Михайлівка, Дзвеняче, Бурківці, Кошів, Погреби.

24 січня планується робота ММК в селах Стадниця, Хмелівка, Клюки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора