A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» Тетіївської міської ради

Новина

Відбулася національна конференція " Турбота з народження вдома : нова модель домашніх візитів"

Делегація КП"КНП Тетіївський ЦПМСД"" на чолі директора Олександра Поліщука  прийняла участь в національній конференції " Турбота з народження вдома : нова модель домашніх візитів"  11-12 квітня 2024 року. Відкрили медичну конференцію  міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні  Мунір Мамадзаде ,Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі.

16:06 15.04.2024

ПРОЄКТ "Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Київської області" передбачений, насамперед, для людей, які на даний момент не мають повноцінного доступу до медичних послуг внаслідок збройної агресії рф, та потребують соціальної та медичної

За підтримки USAID pact та за проектом "Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Київської області" благодійна організація "100% життя. Київський регіон" для Тетіївського центру первинної медико-санітарної допомоги придбала і передала, як благодійну допомогу, медичне обладнання на суму 369 527 гривень. В межах проекту Тетіївський ЦПМСД отримав в тимчасове користування три ноутбуки та генератор на суму 102 899 гривень і за 28 000 гривень було придбано доступ до хмарного обміну інформацією для електрокардіографа з набору телемедицини. Також матеріальна база центру поповнилася біохімічним аналізатором крові, УЗД апаратом, дефібрилятором, глюкометром, спірометром, оторіноларінгоскопом, дитячими і дорослими вагами, підсилювачем сигналу сотового зв'язку, вайфай роутером. Благодійна організація "100% життя. Київський регіон" - найбільша пацієнтська організація в Україні. Мережа працює з пацієнтами та для пацієнтів, в тому числі, опікуючись представниками соціально вразливих категорій населення, зокрема, і з хворобою ВІЛ. Проєкт "Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Київської області" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/ СНІД. Серед медичних закладів "первинки" Київщини у ньому взяли участь Баришівський та Тетіївський центри ПМСД. Які послуги надаються в рамках проєкту і яким категоріям сільських мешканців? Хто з фахівців бере в ньому участь? Який графік відвідувань населених пунктів? На ці та інші запитання відповідає директор КП КНП "Тетіївський ЦПМСД" Олександр ПОЛІЩУК.

12:10 25.03.2024

Увага.

Горковлюк Надія Федорівна  15.03.2024р  18.03.2024, 19.03.2024, 20.03.2024р. буде знаходитись у відпустці. По питанням, щодо заміни лікаря телефонуйте 045 60 5 15 24,0682412418

00:21 16.03.2024

Нарада Департаменту охорони здоровʼя Київської обласної державної адміністрації

Інформативно та на часі! Нарада Департаменту охорони здоровʼя Київської обласної державної адміністрації за участю Леся Карнаух- заступника голови КОВА з керівниками закладів охорони здоровʼя первинної ланки Київської області.

09:30 29.02.2024

Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань.

   28 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань. Не кожний лікар в своїй практиці стикається з діагнозом орфанна хвороба. Такі хворі вимагають спеціальної діагностики та спеціального лікування.  Головною метою проведення цього дня є підвищення обізнаності людей про рідкісні хвороби та про їх вплив на якість життя.      Орфанні (рідкісні)  захворювання – це вроджені чи набуті захворювання, які зустрічаються у невеликої кількості людей щодо загальної  чисельності  населення. Захворювання, яке вважається рідкісним в Європі, вражає 1 людину з 2000. Орфанні захворювання характеризуються  широким  розмаїттям  порушень і симптомів. Причина рідкісних захворювань може бути різна: інфекції, зовнішні чинники, але більше 80 % захворювань має генетичну природу.  Перелік таких захворювань в Україні складає близько 275 одиниць. В Україні діагностуються і лікуються такі орфанні захворювання, як хвороба Фабрі, фенілкетонурія, муковісцидоз, хвороба Гоше, гемофілія, мукополісахарідоз та інші.      Для раннього виявлення, своєчасного лікування, профілактики інвалідності, зниження дитячої летальності від спадкових захворювань проводиться неонатальний скрінінг. В Україні обов’язковим є скринінг наступних захворювань: фенілкетонурія, муковісцидоз, вроджений гіпотиреоз, адреногенітальний синдром, які проводяться в пологових відділеннях. Орфанні захворювання мають тяжкий перебіг, супроводжуються зниженням якості та скороченням тривалості життя пацієнтів. Такі люди потребують дороговартісного, безперервного та пожиттєвого лікування. Ліки закуповуються централізовано за державні кошти.   Лікувати орфанні захворювання складно. Повністю побороти недугу практично неможливо, терапія носить підтримуючий характер, спрямована на зменшення симптомів і адаптацію людини. Важлива рання діагностика, результати якої дозволяють своєчасно починати ефективне лікування.

13:10 28.02.2024

У м. Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

      Основні види послуг:  -    Правові ( консультації юристконсульта) -    Соціальні  -    Психологічні ( консультації психолога, тренінги, які допоможуть набути стійкості в кризових ситуаціях) -    Фізкультурно-оздоровчі -    Інформаційні Також, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги  «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» для ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей. Допомога може надаватись онлайн та офлайн ( а зверненням). Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів, УБД та їх близьких перед усім із сільської місцевості. Номери телефону довіри: 095-945-69-40                                              067-850-91-16 Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 9:00 – 18:00, перерва з 13:00 – 14:00.

12:23 23.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора