A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» Тетіївської міської ради

Новина

Світлої пам’яті нашої колеги Причини Світлани Павлівни.

Адміністрація закладу із сумом повідомляє про передчасну смерть завідуючої АЗПСМ села Кашперівки, Причини Світлани Павлівни.  Народилась Світлана Павлівна 15 липня 1950 року в місті Чоп Закарпатської області. З 1969 по 1975 навчалась в Ужгородському державному університеті за спеціальністю лікувальна справа.  Після закінчення інтернатури, в 1976 році, розпочала свою трудову діяльність на посаді завідуючої ФАП села Кашперівка, згодом завідуючої АЗПСМ, де пропрацювала до останнього дня свого життя. Виростила 3 – х чудових дітей та зберегла життя сотням чужих, яких теж вважала своїми. Вона беззмінно стояла на варті здоров`я кількох поколінь своєї громади. Перенавантаження, недоспані ночі спровокували хворобу, через яку зупинилось серце нашої колеги… Хай світлою буде її пам’ять.

16:01 18.11.2024

В рамках спільного проєкту МОЗ України та Світового банку "HEAL UKRAINE", КП "КНП "Тетіївський ЦПМСД" отримав новий позашляховик.

Позашляховик закуплений у рамках спільного проєкту МОЗ України та Світового банку "HEAL UKRAINE". Автомобіль дозволить медичним працівникам без перешкод   діставатися у найвіддаленіші населені пункти, а відтак зробить медичні послуги  доступнішими. Закупівля та передавання авто є одним із компонентів підтримки системи охорони здоровʼя України в межах 500-мільйонного проєкту Світового банку.

23:06 12.11.2024

ПРО HELSI DAY

5 листопада директор Тетіївський центр ПМСД  Олександр Поліщук взяв участь у заході Helsi Day, що проходив у Києві. На події зібралися керівники комунальних медичних закладів для обміну досвідом, обговорення нових ідей та важливих питань у неформальній атмосфері.

09:02 07.11.2024

Відбудовуємо здорове майбутнє: наш шлях за рік

За рік проєкт USAID «Інновації для подолання ВІЛ» допоміг людям у 12 віддалених громадах Житомирської, Чернігівської, Київської, Сумської та Кіровоградської областей отримати доступ до комплексних медичних і психосоціальних послуг. 8 214 людей отримали медичні та психосоціальні послуги завдяки роботі мобільних медичних команд 119 людей скористалися сервісом транспортування пацієнтів, щоб дістатися до медзакладу 914 людей отримали ліки завдяки мобільним аптечним пунктам, у тому числі за програмою “Доступні ліки” 488 людей отримали психологічну допомогу онлайн у новостворених 32-х просторах психологічної підтримки 12 тис людей дізналися більше про здорові звички та способи покращити своє життя завдяки програмі Амбасадорів здоров’я та корисним матеріалам Відбудовуємо здорове майбутнє разом. Крок за кроком – до здорової нації. Підготовка відео стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

13:06 26.10.2024

10 жовтня Всесвітній день ментального здоров'я.

Отже, прості кроки для підтримки свого ментального здоров’я, кроки турботи про себе: ➢Будьте добрими до себе, бо Ви у себе найцінніші. ➢Ставтеся з розумінням до власних помилок і вірте у свої здібності. ➢Фокус уваги на здоровий спосіб життя: збалансоване харчування, фізичну активність, достатній сон та відпочинок - це елементарні речі, але надзвичайно важливі. ➢Вчіться контролювати своє мислення, щоб не занурюватися в катастрофічні сценарії, розвивайте свій емоційний інтелект. ➢Фокусуйтесь на тому, що можете контролювати, Ваша енергія має бути спрямована на ті речі, які піддаються Вашому впливу. ➢Прийміть те, що не можна змінити, адже толерантність до невизначеності допоможе вам прийняти життєві обставини та рухатися далі.

12:46 10.10.2024

«Україна для кожної дитини»: дізнайтеся, як прийняти дитину в родину

В Україні тисячі дітей зростають без сім‘ї та позбавлені батьківської турботи. Але для кожної дитини сім’я – це можливість зростати в любові та безпеці, відчувати турботу, долати разом труднощі. Сімейні форми виховання, усиновлення та послуга патронату можуть дати дітям стабільне майбутнє, а родинам — радість від турботи про інших. 

10:26 02.10.2024

Український інститут національної пам’яті ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ до Дня захисників і захисниць України–2024

Вступ 1 жовтня в Україні відзначатиметься День захисників і захисниць. Це свято запроваджено 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. В Українській традиції це свято пов’язане з Днем Покрови Пресвятої Богородиці. Тому, у 2023 році День захисників і захисниць перенесено з 14 на 1 жовтня в звʼязку з переходом Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря. Ідея заступництва Божої Матері – захисниці від ворогів – має глибоке коріння. Пресвяту Богородицю дуже шанували козаки, а Покрова для них була одним із найвеличніших свят, за що й отримала другу назву – Козацька Покрова. Козацькі традиції бережуть і розвивають сучасні захисники і захисниці України. Український інститут національної пам’яті підготував тематичні інформаційні матеріали до Дня захисників і захисниць. Ключові повідомлення День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми зберігаємо незалежність, маємо змогу жити повсякденним життям – працювати, творити, відпочивати, виховувати дітей. У цей день ми вшановуємо сучасних захисників і захисниць України та українських героїв різних епох. Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції. Дякуємо всім, хто боронить нашу незалежність і маємо згадати кожного, хто віддав життя за Україну. Це свято – ще одна можливість подякувати Силам оборони України. Наша подяка – не щось абстрактне і безособове, адже в кожного з нас є рідні, друзі, колеги, котрі стоять на захисті нашої країни і свободи. Ми маємо забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.

10:14 01.10.2024

Вакцинація в Україні.

Національний портал з імунізації створено ГС “Коаліція за вакцинацію” завдяки підтримці американського народу, наданій через агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“, який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та Центру громадського здоров’я МОЗ України. Для прикладу було використано портали з імунізації, які вже давно та успішно функціонують в США та країнах Євроспільноти.

15:55 12.09.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора